domingo, 15 de outubro de 2023

XVI Torneo Ludo

Este sábado no Colexio FESD-Santo Domingo co apoio económico da Deputación da Coruña, teremos o XVI Torneo Ludo. 

*** XVI TORNEO LUDO - VÁLIDO PARA ELO FIDE ***

Data: 21 de outubro de 2023.

Ritmo: 15'+ 3''

Horario:
Presentación: 16,45
1ª Rolda: 17,00
2ª Rolda: 17,40
3ª Rolda: 18,20
4ª Rolda: 19,00
5ª Rolda: 19,40
A entrega de trofeos realizarase ó finalizar (aprox. 20,20).

Ao ser torneo evaluado o emparellamento será realizado polo programa VEGA e publicado en info64:

Requisitos:
Estar federado. 
Aqueles xogadores non federados poden contactar no whatsapp 654 60 37 16 para informarse das opcións para federarse.
Máximo 32 participantes. Terán preferencia na inscrición ata as 14,00 horas do xoves 19 o alumnado do colexio. 

Premios:
Haberá trofeo para os 3 primeiros clasificados na categoría absoluta e para o mellor alumno do colexio.
Todos recibirán unha medalla de recordo da actividade.

Os xogadores competirán nunha soa categoría e non só contra xogadores da súa idade.

***   ***   ***

Inscricións:
Este ano a inscrición vai consistir en 1 kilo de pasta ou arroz en cada un dos dous torneos. 
As inscricións realizaranse exclusivamente a través do formulario ligado:

PREME PARA INSCRIBIRSE

Advertencia 1:  Os participantes na proba autorizan a publicación dos seus datos persoais nos diferentes medios que a organización considere oportunos para a necesaria difusión do evento (resultados, clasificacións, participantes, etc.) así como a súa presencia nas fotos realizadas cos mesmos propósitos.

Advertencia 2: Para o mellor funcionamento do Torneo, a organización pode ampliar as bases do mesmo antes da celebración da proba.

A participación leva aparellada a aceptación destas normas.

Historial do Torneo: 

I TORNEO - 2008
GAÑADOR: Walter López
II TORNEO - 2009
GAÑADOR: Pablo Sánchez
III TORNEO - 2010
GAÑADOR: Pablo Sánchez
IV TORNEO - 2011
GAÑADOR: Santiago Domínguez
V TORNEO - 2012
GAÑADOR: Walter López
VI TORNEO - 2013
GAÑADOR: Oscar de Prado
VII TORNEO - 2014
GAÑADOR: Ibragim Kamrakulov
GAÑADORA SUB14: Sabela Iglesias
VIII TORNEO - 2015
GAÑADOR: Luis Medarde
GAÑADOR SUB14: Antonio Mallo
IX TORNEO - 2016
GAÑADOR: Daniel Pousada
GAÑADOR VETERANS: Manuel Andión
GAÑADOR SUB14: Claudio Reboredo
GAÑADOR SUB12: Noa García-Muñoz
GAÑADOR SUB8: Nicolás Rivas
X TORNEO - 2017
GAÑADOR: Santiago Domínguez
GAÑADOR SUB14: Claudio Reboredo
GAÑADOR SUB12: Daniel García
GAÑADOR SUB10: Alex Vázquez
GAÑADOR SUB8: David Visos
XI TORNEO - 2018
GAÑADOR: José María Dorado
GAÑADOR SENIOR: Manuel Andión
GAÑADOR SUB14: José Manuel Fernández
GAÑADOR SUB12: Miguel Álvarez
GAÑADOR SUB10: Nicolás Rivas
GAÑADOR SUB8: Rubén Troiteiro
XII TORNEO - 2019
GAÑADOR: Juan Luis Muñiz
GAÑADOR SENIOR: Jorge Humberto Barale
GAÑADOR SUB14: Andrés Fernández
GAÑADOR SUB12: Marcos Rial
GAÑADOR SUB10: Jorge Diez Quian
XIII TORNEO - 2020
GAÑADOR: Brais Martínez
XIV TORNEO - 2021
GAÑADOR: José Fernández Otero
XV TORNEO - 2022
GAÑADOR: Rodrigo Pena

Ningún comentario:

Publicar un comentario

Nota: só un membro deste blog pode publicar comentarios.